sales.label.learnyourpoints
על מנת להשתמש באתר האינטרנט שלנו בצורה יעילה ומהירה יותר, אנו ממליצים להשתמש
ב-Microsoft Internet Explorer 9x (או חדש יותר) + Google Chrome או Mozilla Firefox גם מתאימים

שים לב

לא ניתן לרכוש את הכרטיסים לאירוע הזה יחד עם הכרטיסים שנמצאים בעגלת הקניות שלך. באפשרותך ללחוץ ״המשך״ על מנת לרכוש את הכרטיסים למופע הזה או אם ברצונך לקנות את הכרטיסים שנמצאים בעגלת הקניות שלך, לחץ ״עבור לעגלה״.
כרגע אין כרטיסים למכירה. אנא חזור בהמשך לבדיקת זמינות
סדרה - מחול חדש אולם צוקר 07 אפריל 2022 כרטיסים.

היכל התרבות תל-אביב גאה להשיק:

מחול חדש-באולם צוקר
סדרת מחול מיוחדת בה ישתתפו 8 יוצרים בכירים וצעירים , יוצרי המחול העכשווי בישראל ,ביוזמת היכל התרבות, ובניהולו האומנותי של יאיר ורדי הכוריאוגרף ומייסד מרכז סוזן דלל .
סדרה של שישה מופעים השונים כל כך האחד מרעהו והמביאים את צבעי המחול הישראלי העכשווי על מכלול גווניו השונים ,לאולם צוקר המהודר , לראשונה בהיכל התרבות .

לסדרה זו נבחרו יצירות ברובן חדשות.

כחצי שעה לפני המופעים יתקיים באכסדרת אולם צוקר "פרלוד"– התרחשות אומנותית רב תחומית המהווה מעין אקדמה למופע המחול. אירועים אמנותיים חזותיים אלו כוללים עבודות וידיאו ואירועים מוזיקליים המתכתבים עם עבודות המחול ומבקשים לחבר אותו לעולמות תוכן משיקים עכשוויים, אוצרת יהודית שפירא חביב.

היוצרים שנבחרו להשתתף בסדרה הראשונה, משקפים את המנעד הרחב של היצירה הישראלית במרכז תרבות מהחשובים כיום בישראל .

הסדרה תפתח עם יצירתו של עדי בוטרוס "עוד דבר אחד", הזוכה בשנים האחרונות להכרה בינלאומית ככוריאוגרף בעל קול ייחודי המציג את יצירותיו בפסטיבלים ותאטראות ברחבי אירופה. ״עוד דבר אחד״ מבוצעת על ידי ארבעה גברים היוצרים מרחב המהווה השתקפות לביטוים של גבריות, סנכרון וסולידריות.

להקת הפלמנקו הישראלית (ניהול אמנותי: מיכל נתן) תעלה בבכורה עם  The Flamenco Showמופע חדש היוצא מתוך המסורת אך עדיין רוחש לה כבוד. גיטרה ושירה מסורתית המשתלבות עם מוסיקה אלקטרונית ומבוצעות יחד לייב על הבמה תוך שילוב של מספר ז'אנרים מחוליים הקיימים במחול הספרדי. המופע מציג תהליך אבולוציוני טבעי, שראוי שיתרחש באמנות. הוא מגיש את פירות הסקרנות והתשוקה להתנסות ולחקור. פריצת הגבולות היא התוצאה. היא אינה המטרה ואינה תולדה של מרד. פריצת גבולות תוך מתן הרבה כבוד למסורת

בכירת רקדניות ישראל ,רנה שינפלד ,משלבת לראשונה ערב "פגישה" עם שני יוצרים המביאים לבמה חשיבה מחולית נועזת ושונה מהידוע והמקובל. רנה שינפלד, אבי קייזר וסרג'יו אנטוניניו זהו ערב אחר שיביא לבמת אולם צוקר איכות בוגרת ומלאה . רנה הממשיכה את פועלה הדינמי כיוצרת פעילה, חברה לאבי ולסרג'יו למפגש בוגר של איכות אישית התואמת את מעמדם כיום.

היוצרת הרב תחומית רננה רז חברה לרביעיית טוסקניני, בערב של מוזיקה קלאסית עכשווית עם מחול סוחף ואחר, עם קטעי מוזיקה מהמוכר והידוע . " ששה עשר מיתרים וגוף אחד" כלי נגינה נוסף מצטרף אל ההרכב הקלאסי, הכולל שני כינורות, ויולה וצ'לו: הגוף . רז מזמינה את המוזיקה לעבור דרך הגוף ומציעה פרשנות אישית, מוזיקלית, אסוציאטיבית, דרמטית ופיזית לשורות התווים המרכיבים את הפרטיטורה .רננה רז ידועה בנועזותה התיאטרלית ובאיכותה המחולית והכוריאוגרפיות הנודעות , לרוב, בנפשו של אדם לאור חשיפתה את האמת החברתית העכשווית. רננה תמיד ידעה ,ויודעת ,לגעת בנקודות חשובות בחברתנו ועל זאת יצירותיה לעולם מרגשות וסוחפות.

קבוצת שקטק" תעלה בסדרה מופע צבעוני מוזיקלי של בכורה עולמית לתוכניתם החדשה "7 בום" מאת המייסדים צחי פטיש ודני רחום הפועלים יחדיו כבר שנים רבות. זו תהה להם  נראות ראשונה בתל אביב לאחר שנים רבות בהם הופיעו ברחבי העולם.
אורלי פורטל תעלה את "פקרוני" יצירתה האחרונה עם שלושה רקדנים גברים. פקרוני הוא מחול תשוקה סוחף, ריקוד פולחן סוער, החושף מנקודת
מבט מאוד אישית את הקשר בין הגוף הזמני לאהבה הנצחית, כאשר ברקע מתנגן שירה של אֻםּ כֻּלְת'וּם בהקלטה מהופעה חיה. זוהי יצירה שנוצרת במהלך תקופת הקורונה .
לוח מופעים:
- עדי בוטרוס - 07.04 - 21:00
- להקת הפלמנקו הישראלית - 08.04 - 13:30
- רינה שיננפלד - 19.05 - 21:00
- רננה רז - 20.05 - 13:30
- שקטק - 16.06 - 21:00
- אורלי פורטל - 17.06 - 13:30
חשוב לדעת:

- האירוע יתקיים על פי הנחיות משרד הבריאות
- ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בהופעות, לוחות הזמנים וסידורי ההושבה בהתאם לשיקול דעתה, הצרכים בשטח והנחיות משרד הבריאות


לפרטים נוספים
סדרה - מחול חדש תמונות
באפשרותך לבחור כיסא ממפת הישיבה.
הכרטיסים שלך
בחר כמות כרטיסים:
0 / 1
מצא כרטיסים
בחר סוג כרטיס
בחר כמות כרטיסים
הכרטיסים שלך
כמות הכרטיסים : 0
לא בחרת כרטיס
הכרטיסים לא הוזמנו , עדיין ניתן לשנות את בחירתך

שים לב:  אישור סופי לכרטיסים יבוצע רק לאחר התשלום.אני מאשר בזאת את הסכמתי לתנאי השימוש והגנת הפרטיות ולמדיניות העוגיות של טיקטמאסטר ישראל

כרטיס האשראי שלך טרם חוייב

כרטיס האשראי שלך טרם חוייב

טופס בקשה לרכישה קבוצתית

כמות כרטיסים
שם החברה
שם ושם משפחה
טלפון נייד
טלפון בעסק
דואר אלקטרוני

שים לב

  • - טופס זה הינו בקשה בלבד. הטופס אינו מהווה הבטחה לקבלת כרטיסים לאירוע.
  • - נציגנו יבחנו את פנייתך ויחזרו אליך בהקדם האפשרי.