משינה

יום שבת, 28 בספטמבר 2024
21:00

כרטיסים

Ticket

כדי לבחור את הכרטיסים, יש לבחור הטבה, סוג כרטיס ואזור

הנחות ומבצעים מתעדכנים בהתאם לסוג ההטבה שבחרת.

מידע אודות מופע

19:30
פתיחת דלתות
21:00
תחילת המופע
חשוב לדעת
מידע חשוב
להקת משינה מכריזה על סיבוב הופעות חדש: נוגעים בשמיים.

בשנה הקשה ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל, מוזיקת רוק יכולה להיות כוח עוצמתי. יש לה את היכולת לחבר אנשים לעצמם ואחד לשני, לספק קתרזיס רגשי, לחזק את הרוח, ולא פחות חשוב מכך, לשמש סמל להתנגדות ולאומץ לב. להקת משינה מתרגשת להכריז על סיבוב ההופעות החדש שלה, "נוגעים בשמיים", ומאמינה שהשירים האהובים והמשמעותיים, האנרגיה החשמלית של המופע, והתדר הרגשי האינטנסיבי יכולים לעזור לקהל למצוא קצת אור בתקופה החשוכה הזו.

המופע יהיה במיטב מסורת הרוק, באנרגיה גבוהה על הבמות הגדולות. כמו בסיבוב ההופעות הקודם, celebration, גם ב"נוגעים בשמיים" מדובר בחוויה ויזואלית מושקעת ומסחררת העשויה בסטנדרט בינלאומי מבחינת עיצוב הבמה, הוידאו-ארט, התאורה וכמובן, בראש ובראשונה, הסאונד.

כמו בכל הופעת רוק של משינה, הסולואים של שלומי ברכה, התופים של איגי דיין, הקלידים של אבנר חודורוב, הבס של מייקל בנסון וכמובן השירה והתנועה של יובל בנאי מבטיחים שב"נוגעים בשמיים" אף אחד בקהל לא יישאר בכסא. יובל בנאי, "הרוח של הרוק היא רוח של התנגדות. ב"נוגעים בשמיים" אנחנו באים לחזק את עצמנו ואת הקהל שלנו במאבק של כולנו בייאוש ובפחד."

אחרי שלא ביצעו את השירים האהובים שלהם כמעט שנה שלמה, חברי משינה מזמינים את הקהל שלהם לראות אותם על הבמות הגדולות בארץ, ולגעת ביחד בשמיים

חשוב לדעת

פתיחת דלתות: 19:30
תחילת מופע: 21:00

הכנסת נשק למתחם אסורה! אנא אל תגיעו עם נשקים לאירוע, אין אחסון כלי נשק באתר האירוע!

ממליצים להגיע מוקדם ולקחת בחשבון מציאת חניה ואת זמן ההליכה לכניסה לנמל. זה גם יתן לכם זמן להתרשם מאיזור הנמל שנפתח לראשונה לציבור, וכמובן שיש במקום גם ברים ודוכני מזון לנוחיותכם והנאתכם.

כדי להיכנס לנמל, יש להציג כרטיס דיגיטלי של המופע, אשר יש להכין מראש!

הכנסת נשק למתחם אסורה! לא תינתן אפשרות להפקיד כלי ירי בכניסה. אנא אל תגיעו עם נשקים לאירוע, אין אחסון כלי נשק באתר האירוע!

שימו ❤️,Waze ו-Google Maps (ובכללי שירותי GPS) לא פועלים בחיפה בזמנים אלה - אנא התארגנו בהתאם ולימדו את דרכי ההגעה לשער 5 טרם יציאתכם. נק' הציון הכי מרכזית היא - תחנת רכבת מרכז השמונה. שער הכניסה לנמל (שער 5) ממוקם כ 100 מטר מהתחנה.

איך מגיעים?

״הטרמינל״ ממוקם בתוך נמל חיפה.נכנסים לנמל דרך שער 5 אשר נמצא בכתובת: דרך העצמאות 65 חיפה, וממוקם בסמוך לתחנת רכבת 'מרכז השמונה' ולמכללת תלתן.עולים על מעבר הגשר ל״טרמינל נוסעים, נמל חיפה״ ובמעלה הגשר תגיעו לבידוק הבטחוני, יש הליכה של כ- 6 דקות בתוך הנמל עד להגעה לאולם, הדרך מתוחמת וברורה.
הכניסה לתוך הנמל היא בהצגת כרטיס דיגיטלי למופע
במידה ויש לכם צרכי נגישות אשר מונעים מכם ללכת ברגל אנא צרו איתנו קשר בהקדם בכדי שנוכל לעזור. ליצירת קשר לחצו כאן
Ticketעדיין לא בחרת כרטיסים!

באפשרותך לבחור את הכרטיסים שלך עכשיו.