sales.label.learnyourpoints
על מנת להשתמש באתר האינטרנט שלנו בצורה יעילה ומהירה יותר, אנו ממליצים להשתמש
ב-Microsoft Internet Explorer 9x (או חדש יותר) + Google Chrome או Mozilla Firefox גם מתאימים

שים לב

לא ניתן לרכוש את הכרטיסים לאירוע הזה יחד עם הכרטיסים שנמצאים בעגלת הקניות שלך. באפשרותך ללחוץ ״המשך״ על מנת לרכוש את הכרטיסים למופע הזה או אם ברצונך לקנות את הכרטיסים שנמצאים בעגלת הקניות שלך, לחץ ״עבור לעגלה״.
נעם רותם אולם צוקר 17 אוגוסט 2024 כרטיסים.

17 אוגוסט 2024
שבת 21:00

רכוש עכשיו

נעם רותם
עזרה בדרך שלך
מופע מיוחד לציון 30 שנים על הבמה

אורחים מיוחדים: הילה רוח, עמיר לב

נעם רותם, מהכותבים המוכשרים בנוף המקומי, במופע להקה מיוחד. בעקביות ובצניעות, נעם מנהל קריירת סולו מוערכת כבר 20 שנים, מאז יצא אלבומו "חום אנושי" (2004). 

הוא פרץ לחיינו לראשונה כסולן להקת "קרח תשע" שפיזרה באוויר המפויח של גוש דן ריח של בריטפופ וגיטרות מתוקות-עוקצניות. מאז פירוק הלהקה יצא לדרך משלו, ששיאה באלבום "עזרה בדרך" שזכה לאינספור שבחים. נעם, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2019, הוציא עד היום חמישה אלבומי סולו והיטיב לתאר "בצורה אותנטית וקומפקטית רגעים מחייו האישיים ומחיי כולנו" (מנימוקי השופטים בפרס אקו"ם). לאורך השנים גם כתב שירים לאמנים אחרים ביניהם ברי סחרוף, ערן צור, שי צברי, איתמר רוטשילד ועוד. 

לרגל ציון 20 שנים של קריירת הסולו ו- 30 שנים על הבמה, יעלה רותם במופע מיוחד באולם צוקר ויבצע שירים אהובים מ"קרח תשע" ומכל אלבומיו עטורי השבחים: "עזרה בדרך", "ברזל ואבנים",  "נשורת" ועד אלבומו האחרון "מעגל האור".בנוסף יתארחו חבריו לדרך- הילה רוח ועמיר לב.

את המופע ילוו:
נטע רם - בס
מאור מיילס ויזל - גיטרה
גור שפיגל - תופים


"במופע אינטימי נטול אסקפיזם, נעם רותם הזכיר שהוא הדבר האמיתי ברוק הישראלי…הוא יוצר בלי פשרות, לא מתחנחן, ופועל בדרך הייחודית שלו. כך גם מי שלא מכיר את הקורפוס המוזיקלי של היוצר הנדיר הזה לעומקו לא היה יכול להתכחש לרגעי הקסם מעוררי הרגשות והנחמה. זה היה מעגל המוזיקה התרפויטי שאנחנו כל כך זקוקים לו עכשיו" (איה חיות, Ynet).

"כמה מהשירים הגדולים של רותם, שמלכתחילה עוסקים בנושאים כמו פוסט טראומה והתמודדויות אנושיות, היו התרופה המדויקת ביותר שאפשר לקבל. "ברזל ואבנים", "עולה ויורד", "קראת לי קין", "מדברים על הילד" ועוד רבים וטובים - כולם נשמעו עוד יותר רלוונטיים, חזקים ונוגעים ללב מתמיד" (אורי מינץ, מעריב)

"ברגע אחד הדמעות פשוט פרצו. והכול בגלל כסא צהוב וריק, ושיר מושלם…לא היה שיר מיותר בערב הזה, והבחירות מאחוריו הגיוניות: להדגיש את השלבים הבשלים והשלמים יותר שרותם אחראי להם בלעדית" (נדב מנוחין, וואלה)

לפרטים נוספים
נעם רותם תמונות
באפשרותך לבחור כיסא ממפת הישיבה.
הכרטיסים שלך
בחר כמות כרטיסים:
0 / 1
מצא כרטיסים
בחר סוג כרטיס
בחר כמות כרטיסים
הכרטיסים שלך
כמות הכרטיסים : 0
לא בחרת כרטיס
הכרטיסים לא הוזמנו , עדיין ניתן לשנות את בחירתך

שים לב:  אישור סופי לכרטיסים יבוצע רק לאחר התשלום.אני מאשר בזאת את הסכמתי לתנאי השימוש והגנת הפרטיות ולמדיניות העוגיות של טיקטמאסטר ישראל

כרטיס האשראי שלך טרם חוייב

טופס בקשה לרכישה קבוצתית

כמות כרטיסים
שם החברה
שם ושם משפחה
טלפון נייד
טלפון בעסק
דואר אלקטרוני

שים לב

  • - טופס זה הינו בקשה בלבד. הטופס אינו מהווה הבטחה לקבלת כרטיסים לאירוע.
  • - נציגנו יבחנו את פנייתך ויחזרו אליך בהקדם האפשרי.